KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 14576254

nr 1457 6254

Teckning

Lars Grandel. Signerad, två studier till ett monogram, bladets mått: 13x23cm, oramat löst blad

Utrop:

500 kr

måndag 28 mars 2022
kl 19:12:20